Eltros | Kasztanowa 9, 05-402 Otwock, mazowieckie | Tel: 502 337 952
ELTROS
  • Tel: 502 337 952
  • Fax: 22 719 88 83
FACHOWA ELEKTRYKA
O FIRMIE

Firma Eltros jest kontynuacją instalatorskich tradycji rodziny, której już trzecie pokolenie wykonuje usługi elektryczne.

Założycielem firmy jest Jerzy Piętka, dyplomowany elektryk z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy zlecenia zarówno dla dużych firm i instytucji, domów mieszkalnych, jak również dla osób prywatnych, które chcą wybudować lub wyremontować dom czy mieszkanie.

Świetne zaopatrzenie w specjalistyczne elektronarzędzia wysokiej klasy oraz nasze wieloletnie doświadczenie w branży elektryki dają pewność, że zlecone nam usługi elektryczne wykonamy szybko, profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie.

Wszelkie usługi elektryczne wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych. Preferujemy materiały będące sprawdzonymi nowościami, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami montażu zapewniają, że jakość naszych usług pozostaje od lat na wysokim poziomie.

W Naszej firmie zatrudniamy najlepszych pracowników o wysokich kwalifikacjach, które są systematycznie podnoszone poprzez liczne szkolenia zakończone otrzymaniem certyfikatów. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia SEP (Świadectwa Kwalifikacyjne Stowarzyszenia Polskich Energetyków).

W naszej działalności kierujemy się zasadą dokładności i terminowości wykonywanych zleceń tak, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z naszych prac. Na wykonywane przez nas instalacje udzielamy gwarancji ich jakości.